Nejhorší turnaj (13.1.2018)

publikováno 22.01.2018

Čistírna – Barbaři 0:5

Sestava: Mára,Hoty,Pery,Cacan,Šíma,Pato,Broulas,Petr,Péša

Už od prvních vteřin jsme zjistili, že toto je opravdu těžký soupeř. Byl rychlejší s balonem, i bez něj. My jsme ale jezdili jako draci a Hoty ten chytal výborně. Až v 10. minutě nás přehráli a dávali do prázdné. Po chvíli musel Hoty ukázat další ze svých zákroků, když na něj šel sám. Šimon krásně potáhl balon, našel Pešu, ale ten dává jen tyč. Hoty v laufu chytá balon před vápnem ŽK. Po našem chvilkovém tlaku protiútok a gól na 0:2. Po zaváhání Petra u lajny 0:3. Posledních pár vteřinách po naší nekoncentrovanosti 0:4 Druhý poločas jsme začali tak, jak první skončili. Po pár důrazných zákroků před vápnem soupeř dostal balon 0:5. Mároj brankář nahrál na vápno a Mára trefuje rohový praporek (sám před bránou). Šimon na Péšu, hráč už po druhé vykopává z čáry. Po chybě Perta Péša hasí ŽK.

Čistírna -  Lahev Myslivce 6:10

Do druhého zápasu jsme nastoupili laxně. První minuta Petr střela, protiútok, nedůraz v obraně 0:1. Péša ŽK za faul na půlce. Nekoncentrovanost 0:2. Chyba rozhodčího, a místo aby jsme hráli dál, radši se hádáme 0:3. Petr nahrává před bránu 0:4. Mára bere oddechový čas, aby jsme se srovnali a pomohlo to. Druhý poločas jsme na ně vlítli. Mára nahrává Paťoj, ten z otočky 1:4. Ale jak jsme Hotyho chválili první zápas, teď dostal gol z velkého úhlu 1:5. Pátovi položil brankaře a do prázdné 2:5. Mára dlouhá nahrávka na PANA CACANA, ten na prsa, posunutí, nápřah a střela (cacan se otáčí a vidí Peryho jak odchází na 2 piva, parek, a  2 zelený - vrací se) a míč se dostává za čáru. 3:5 chyba v rozehře a soupeř opět navyšuje vedení. Z autu Pery dává Honzoj, a ten z otočky pálí a trhá síť. Nedůraz  před vápnem 4:7. Ztráta na půlce 4:8. Pery Pešoj a ten goleček 5:8 . NP cacan kličku sám na sebe - aut (smála se celá tribuna). Petr střílí, brankář vyráží a Pery k tyči 6:8 . Už jsme se nadechovali k obratu, ale Hotyho housle byly proti - 6:9. Opět v poslední vteřině aut a gol na 6:10. Šimon 2. zápas nehrál.

Největším problémem turnaje byl TRENÉR – NEBYL – a nedal žádné instrukce!!!

Aktualita

Kolik gólů dáme, tolik bodů máme (18.2.2018)
Dobrý den, vítám Vás u komentáře z posledního turnaje sezóny v rámci CHOML, kdy jsme v neděli 18. února zavítali do Chocně. Po příchodu do haly ...