První bod, první nula, první vítězství = 4 body doma! (13.11.2016)

Čistírna Česká Třebová  - FC Gillotina Choceň 3:3

Sestava: Adam – Pery, Petr, Képa – Hudy, Mára, Páťa, Cacan

Branky: Páťa (Mára), Petr, Páťa

ŽK: Képa, Mára

V prvním zápase nás čekala domácí Gillotina Choceň, za kterou hrál i nám známý Pepa Strnad junior. Do utkání jsme skočili s plným odhodláním, někteří jedinci si dokonce vzali plavky. Začátek se rozvíjel velmi slibně, po krásné akci dává Képa na Hudyho, jeho polostřelu ale Mára na úvod do brány netrefil. Po vyrovnané pasáži přišel brejk soupeře a vracející se Páťa zařídil vlastní brankou  vedení soupeře - 0:1. Čistírna cítila mírnou pomoc domácím na straně rozhodčích. Slibnou akci Chocně zastavil faulem náš muž v plavkách Képa, za což byl odměněn žlutou kartou. Do druhého poločasu bohužel přicházíme právě o lídra Képu, který se nepříjemně zranil. Začali jsme aktivně, ale šance Páti ani Hudyho neskončily v síti. Konečně tu máme branku, kdy Páťa nahrál Márovi a ten mu neomylně nabijí na vyrovnávající gól - 1:1. Nastává náš velký tlak, ale ani slibná akce Hudyho, který zahrál Pepovi na housle, gólem nekončí.  Nedáš, dostaneš. Výhoz domácího brankáře přes celé hřiště našel nabíhajícího soupeře a ten se hlavou zády k brance nemýlí - 1:2. Ovšem vyrovnání přišlo brzy, když Petr  vybojoval míč a řítil se sám na brankáře, ukazuje se jako dobrá posila týmu - 2:2. Dvě minuty před koncem si míč bere Pepa Strnad, kterému nestačil míč sebrat ani obětavý Mára a levačkou uklízí nechytatelně do levého horního rohu - 2:3. Čistírna v závěru sebrala síly a opět srovnala, když střelu Páti vyrazil brankař pouze do bránícího obránce a míč si našel cestu mezi tyče - 3:3. První bod pro Čistírnu v této sezoně s těžkým soupeřem!

Čistírna Česká Třebová – P.FC Zbloudilá Střela 3:0

Sestava: Adam – Pery, Petr, Mára - Hudy, Cacan, Páťa

Branky: Cacan (Hudy), Páťa (Mára), Páťa

ŽK: Páťa

Druhý zápas jsme po pauze začali ospalým dojmem, ve 2. minutě se soupeř malém ujal vedení, ale Adam nás podržel a to nás nakoplo.  Po chvíli Hudy předvádí skvělou individuální akci, když předkládá míč Cacanovi, který zkušeně zavěsil  - 1:0. Dostávali jsme se do dalších šancí, ale Hudy a následně Cacan po Márově přihrávce netrefuje bránu. A tak musí přiložit ruku k dílu i náš brankář, který nachází na soupeřově polovině Máru a ten milimetrovou přihrávkou našel Páťu - 2:0. Těsně před koncem jsme polevili, ale náš gólman zneškodnil šanci soupeře. Druhý poločas začíná Páťa se žloutou kartou za zdržování hry. Soupeř nás poměrně tlačí, ale obrana v čele s Adamem odolává. A tak je na řadě Čstírna, ovšem Mára trefuje náruč připraveného brankáře. Sám před brankařem se ocitl Hudy, který obehrává gólmana, ale z nejasného důvodu odmítá vstřelit další branku. A byla tu další naše tutovka, Cacan prostrčil na Páťu, ale ten netrefuje díru mezi nohama. Těsně před koncem je faul na Páťu, ten si sám bere míč a prostřeluje vše, co mu stálo v cestě - 3:0. Konec zápasu a Čistírna si připisuje 3 body a také čistě konto bravurně chytajícího Adama. První výhra v nové sezóně a můžeme jet spokojeně domů.

ČISTÍRNA FOREVER

Aktualita

Kolik gólů dáme, tolik bodů máme (18.2.2018)
Dobrý den, vítám Vás u komentáře z posledního turnaje sezóny v rámci CHOML, kdy jsme v neděli 18. února zavítali do Chocně. Po příchodu do haly ...